Twoje zdrowie to nasza pasja!

Centrum Medyczne Belamed

Belamed to nowoczesna placówka spełniająca najwyższe standardy opieki medycznej. Doskonale wyposażone gabinety, profesjonalny personel oraz nowoczesne zaplecze laboratoryjne – to nas wyróżnia. Specjaliści przyjmujący pacjentów, to doświadczeni lekarze z dużym stażem i wysoką kulturą osobistą. Miła atmosfera i przyjazne podejście do pacjentów dopełniają całości.
Zobacz galerię

Nasz zespół

Iza profilowe

Izabela Pustelnik

Pielęgniarka, specjalista pielęgniarstwa rodzinnego. Praca w gabinecie zabiegowym to moja pasja. Pobranie materiału do badań laboratoryjnych u dorosłych jak i u dzieci to żaden problem. Leczenie ran, zmiana opatrunków. Wykonywanie i interpretacja EKG. Zakładanie Holtera serca oraz Holtera ciśnieniowego, Zmiana opatrunków. Iniekcje do mięśniowe, podskórne i dożylne wykonywane są na pisemne zlecenie lekarza.

Marek Wantulok

lek. specjalista urolog (FEBU) Marek Wantulok

Zajmuje się chorobami nerek, chorobami prostaty, leczeniem nietrzymania moczu, chirurgiczne usunięcie stulejki, wymiana nefrostomii, drenów nadłonowych, zakładanie i wymiana cewnika Foley’a. Diagnostyka raka prostaty i ukierunkowanie drogi leczenia.

Tomasz Szczygieł

lek. radiodiagnosta Tomasz Szczygieł

Wykonuje badania USG ciała w pełnym zakresie. Lekarz z 30letnim stażem zawodowym. Współpracuje i specjalizuje się zwłaszcza w zakresie badań urologicznych dla mężczyzn z użyciem głowicy TRUS oraz profilaktycznych badań sutka we współpracy z lekarzami onkologami i poradniami chorób piersi.

Maciej Pruski Kardiolog

lek. specjalista kardiolog Maciej Pruski 

Kardiolog. Na co dzień pracuje w I Oddziale Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medycznego im. Prof. Leszka Gieca w Katowicach- Ochojcu. Specjalizuje się w nowoczesnych metodach obrazowania i diagnostyki nieinwazyjnej serca. Zajmuje się leczeniem choroby wieńcowej, zaburzeń rytmu serca oraz niewydolności serca. Wykonuje badania wysiłkowe, echokardiograficzne, interpretację zapisów z badań Holter EKG i ciśnieniowych, testy pochyleniowe oraz badania dopplerowskie.

lek. Jakub Kaczor

lek. chirurg ortopeda Jakub Kaczor

Na co dzień pracuje w Śląskim Centrum Reumatologii Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu. Zajmuje się pacjentami z zakresu chirurgii i chirurgii ortopedycznej. W naszej placówce zajmuje się chirurgią małoinwazyjną tj. usunięcie zmian skórnych, ganglionów, kaszaków, tłuszczaków, opracowanie chirurgiczne ran oraz odleżyn. Leczenie ran. Zakładanie i wymiana cewnika Foley’a u mężczyzn.

Lek. Krzysztof Kansy

Lek. Krzysztof Kansy

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz po specjalizacji w Zakładzie Radiologii w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Uczestnik wielu polskich i zagranicznych kursów z zakresu radiologii. Specjalizuje się w diagnostyce USG piersi, narządów jamy brzusznej i miednicy, szyi oraz prostaty.

Martyna Wachtarczyk - Dietetyk

Martyna Wachtarczyk

Dietetyk kliniczny.

Katarzyna Mizera

Katarzyna Mizera

Rejestracja. Katarzyna dba o naszych pacjentów, to ona odbiera telefony, pomaga im wypełnić potrzebne dokumenty oraz służy informacją co, jak i kiedy się odbywa.

Agnieszka Kozik

Agnieszka Kozik

Agnieszka jest pielęgniarką, specjalista pielęgniarstwa kardiologicznego. U nas pracuje w gabinecie zabiegowym. Pobiera materiały do badań laboratoryjnych, realizuje program 40 plus, wykonuje iniekcje, zmianę opatrunków, doradza pacjentom w indywidualnym doborze badań.

Wyposażenie

Bezpieczeństwo i jakość

U nas szybko i profesjonalnie wykonasz wszelkie niezbędne badania. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem laboratoryjnym, w tym:

Aparatem EKG AsCard Grey v 07.307, którym wykonujemy 12 kanałowe EKG pozwalające na wychwytywanie nawet najmniejszych zaburzeń pracy serca. Poza wydrukiem EKG udostępniamy pacjentowi także jego wersję elektroniczną, tak obecnie potrzebną do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej EDM.

USG wykonujemy przy użyciu aparatu renomowanej marki Mindray, wyposażonego w trzy głowice: liniową, transrektalną i sektorową.

Do pobierania krwi do badań laboratoryjnych używamy bezpiecznego systemu Vacutainer.